Co všechno umíme?

Vlastníme velkou databázi originálních dílenských příruček a fotodokumentace vozidel v originálních stavech pro zachování originality vozu. Vždy se snažíme, aby byl vůz ve stejném stavu v jakém byl vyroben. Nepojízdné vozidlo si dokážeme u zákazníka vyzvednout, zprovoznit, opravit, zrenovovat, pomoci s registrací a hotový vůz dopravit zpět k majiteli. Poskytujeme odbornou pomoc při nákupu historického vozidla v ČR i v zahraničí. Váš Vůz také připravíme na prodej novému majiteli. Umožňujeme praxi pro studenty odborných škol se zaměřením na opravy automobilů a poskytujeme workshopy.

Kvalita

Kvalita odvedené práce je pro nás na prvním místě

Rychlost

Dodržujeme termíny

Profesionalita

Jsme proškolení odborníci s profesionálním přístupem

100% Komunikace

O každém detailu budete vždy informováni

Služby Car Brothers

Věnujeme se opravám historických automobilů, traktorů, motorek a nákladních vozidel do 3,5tuny.
Dokážeme Váš vůz dopravit k nám do dílny nebo k vám domů v jakémkoliv stavu, jak z České Republiky, tak ze zahraničí. Transport je vždy proveden s maximální péčí a opatrností.

Poradíme Vám s výběrem vozidla, rozšíříme Vám spektrum vozů, z kterých lze vybírat. Zajišťujeme odbornou spolupráci při koupi/prodeji
vozidla v ČR i v zahraničí.Pomůžeme se zajištěním náhradních dílů.
Renovace každého vozu je unikátní a vždy se snažíme splnit představu majitele. Renovace vozu je neskutečně široký pojem a proto každá práce začíná pečlivou domluvou s majitelem vozu a dohodou o jednotlivých úkonech. Spolupracujeme s velkou spoustou subdodavatelů, jako je profesionální pískovna, chemická odlakovna, ultrazvuková čistírna, lakovna, dodavatel prvotřídního hutního materiálu, čalounictví a výrobci nejmodernějších nátěrů.
Dodržujeme nejmodernější technologické postupy a řídíme se dobovou dokumentací. Snažíme se zachovat originalitu karoserie i v těch nejmenších detailech jako jsou motorové prostory, kufr a podlahy. Provádíme ošetření dutin karoserie ochranným voskem a konzervaci podvozku. Opravujeme i poškozené části karoserie po dopravních nehodách.
S našimi veterány navštěvujeme největší srazy historických vozidel po celé ČR. Dokážeme pomoci se zajištěním historického vozidla na vaši svatbu nebo víkendovou vyjížďku.

Dokážeme zajistit řádnou testaci historického vozidla a následnou registraci, včetně výhodného
pojištění.

Po telefonické domluvě lze využít i naši pomoc na cestách, kdy provedeme drobné opravy přímo na místě poruchy vozidla.