Ze staré stodoly vznikla za 8 měsíců dílna na renovace veteránů a to jen díky tvrdé práci několika kamarádů, kteří zde plní svoje i vaše sny.
  • Pracujeme rychle
  • Ale přesto kvalitně
  • Neznáme problém, který se nedá vyřešit
  • Ochotně vám poradíme
  • Veterána zprovozníme

Proč si zvolit Car Brothers?

Máme za sebou množství úspěšně dokončených projektů a především mnoho spokojených zákazníků. K vašemu autu přistupujeme profesionálně a s maximální péčí. Navazujeme dlouhodobou spolupráci s našimi zákazníky a vždy se snažíme splnit představu majitele vozu.

Co říkají naši zákazníci

Naprosto profesionální, zároveň lidský přístup a velká chuť do práce. V CB se pracuje jinak, než zná člověk z velkých servisů. Tady se auty žije a výsledky tomu odpovídají.
David Polák
Protože nejsem moc šikovná řidička, nabourala jsem přední nárazník. Pánové z C.B. na to mrkli, objednali náhradní díly, nalakovali a auto vypadá lip než před tím!
Lucie Jobová
Nevím, jestli jsem byl někdy s nějakým dodavatelem spokojenější. Vřele doporučuji a už se těším až jim tam dovezu další „kus automobilové historie“.
Václav Zeman
Pánové mi pomohli oživit a dostat na cesty náš starý rodinný vůz, který stál dlouhá léta ve stodole. Nyní mám radost z každé jízdy. Díky!
Milan Kolopný

„Jen díky snům tvoříme skutečně krásné věci“